Jestli máte chuť...ZDE si přečtěte mou recenzi na HP6
ZDE uvidíte hudební video k Princi...
Vyrob si svou Hogwarts studentku....ZDE

Kdo je Levandule Brownová?

29. prosince 2007 v 20:38 | Hanka |  →o 6.dílu HP←
Chcete vědět, jak se jmenuje představitelka Levandule Brownové? Kolik jí je? Kde hrála? Odpověď na tyto otázky, jedno video a hned několik fotek najdete v pokračování článku!

Levanduli Brownovou bude hrát Jessie Cave! Pravděpodobně vám to nic neříká... Jessie je 20 let (neznámo datum narození) a na konkurzu porazila tisíce dívek, které si všechny chtěly zahrát po boku Rona alis Ruperta, který se na castingu aktivně podílel. Že by si Jessie vybral? Jak je známo, Levandule se má stát první Ronovou přítelkyní a neustále se s ním "muckat". Určitě si také pamatujete, jak to potom začalo mezi Ronem a Hermionou skřípat. Jak ale Emma nedávno řekla, tenhle díl podle ní nebude tak těžký a temný jako pátý, ale spíš komický a veselejší. Ale teď ještě na chvíli k Jessie - tento rok natáčela TV drama Summerhill pro CBBC, hraje zde Stellu, ale toto TV drama bude až někdy na začátku roku 2008. Článek, ze kterého mám nejvíc informací najdete tady.

Pokud chcete vidět nějaké fotky ze Summerhill a z photoshootů klikněte tady. Víc fotek je na EW.ca. A video ze Summerhill najdete tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama